2010 m. gegužės 4 d., antradienis

TACDA 2010 ir 2011!!!

Šivakar nuspręndžiau pasidalinti su jumis informacija apie ateinančius meškiukinius konkursus - gal kitais metais ir iš Jūsų kas nors įsidrąsins ir sudalyvaus :) Aš tikrai dalyvausiu!

Šiemet mes su Dovile (Zhuvycia) dalyvavome Australijos tarptautiniame konkurse TACDA 2010 (The Australasian Creative Design Awards). Šių metų konkurso tema buvo Fantasy! Po mėnesiuko galėsite pamatyti visus konkurso dalyvius ir balsuoti už labiausiai jums patikusį :) Tai bus nominacija -People's Photographic Choice Award!Mūsų su Dovile gyvuneliai atsirado šalia vienas kito šiame koliaže (čia tiems, kas juos matė gyvai, nes šiaip internete mums jų rodyti negalima iki konkurso pabaigos!)


Jau paskelbta 2011 metų TACDA konkurso tema - Beatrix Potter theme (t.y. jums nereikia kopijuoti gyvunelių iš jos pasakų, o tiesiog pagal įkviepimą sukurti savo matymą tų gyvunelių)Paspaudus ant paveikslelio, jūs pateksite į oficialų konkurso puslapį. Ten paskaitysite ir apie sąlygas ir galbūt nuspręsite dalyvauti :) Sėkmės!!!

3 komentarai:

 1. Ina ir Dovile-sėkmės jums šiųmetiniame konkurse!!!
  O kitų metų konkurso tema man pasirodė nerealiai sunki-tarsi esi pririštas prie Potter pasakų personažų, bet tuo pačiu panašių į juos kurti negalima.Geriausia, aišku, tokiu atveju-skaityti jos pasakas nežiūrint į iliuztracijas, kurias berods ji pati ir piešė (neseniai per TV rodė labai gerą filmą apie ją-"Mis Potter").Reikia prašyt vyrų, kad prieš miegą pasakaitę kas vakarą paskaitytų, o paveikslėlių nerodytų :-)
  Būtų smagu, kad kas nors daugiau iš Lietuvos meškiukininkių susigundytų dalyvauti.Yra dar laiko iki gruodžio 31d.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hi Ina,

  I was so pleased you competed this year, we need artists of your calibre to participate and make this a truely international competition. We have tried to encourage artists to make something they haven't made before and both you and Dovile did an excellent job of your entries for this year (2010) and I'm looking forward to seeing what you create for next year (2011).

  I have posted a list of Beatrix Potter's books on the website now and many of these have been printed in other languages.

  Thank you for helping to promote this competition in your country, I hope to see many more of your colleagues entering next year.

  Warmest Hugs,
  Sandi @ Bearly Sane

  P.S. I do wish you had a translator bar, so I could understand what you wrote! I have never been good at languages. LOL!!

  AtsakytiPanaikinti