2010 m. rugsėjo 5 d., sekmadienis

Who is who in bearmaking?

Labas vakaras, mielosios meškinų mylėtojos ))) Vasara pasibaigė, karščiai irgi, taigi laikas grįžti prie meškiukų!
Šivakar noriu jums papasakoti apie vieną labai naudingą teddy kūrėjoms saitą -Tikriausiai jau seniai supratote, kad jei norite, kad jūsų žveriukai būtų įdomus ne tik jums patiems, tai juos reikia rodyti kuo platesniam žmonių ratui - geriausia tikriems kolekcininkams. O kur jie dažniausiai renkasi? "Who is who in bearmaking" - viena iš tokių vietų.

Kiekvienam užsiregistravusiam teddy meistrui ten  sukūriamas atskiras personalinis puslapis su visa kontaktine informacija. Saitas yra plačiai reklamuojamas ir dėl to pakankamai populiarūs tarp kolekcininkų.

Tapti "who is who in bearmaking" nariu kainuoja 25 eurai per pusmetį - į tai įeina ir tai, kad galima kas menesį atnaujinti savo paskutinius kūrinelius. Bet svarbiausias privalumas - tai organizuojami (2 kartus per metus) on-line šou! Dalyvavimas tokiame on-line šou kainuoja irgi apie 25 eurus, bet tai visai nebrangu palyginus su gaunamą nauda - tavo žveriukus pamato daug suinteresuotų kolekcininkų! Žveriukai per tokius renginius yra parduodami.

Artimiausias toks renginis bus lapkričio 6-7 dienomis, taigi kviečiu visus užsukti, pasigrožėti meškiukais ir pamąstyti ir apie savo dalyvavimą kitą kartą!


Tikiuosi ši informacija jums buvo įdomi ir naudinga!!!

4 komentarai:

  1. Labai dziugu, kad info buvo naudinga, Natali!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kaip gerai Ina, kad suteikei tokios įdomios informacijos !Manau, kad tikrai daug kam pravers..

    AtsakytiPanaikinti
  3. Geras dalykas! Dėkui už informaciją! Man tik įdomu-kodėl tiek mažai meškiukų kūrėjų ten užsiregistravę? Suskaičiavau tik 27. Kai pagalvoji-kiek vien Australijoj ar JAV, ar Anglijoj yra... Tai kodėl jie nenori reklamuotis? Juk jų kainomis tikrai nebrangi narystė šiame puslapyje. O puikiems rusų tedistams tai turbūt niekur nereikia reklamuotis,nes jų beveik niekur nėra. Aišku, gal ten kokios nors biurokratinės priežastys trukdo registruotis mokamuose puslapiuose? O kažin, ar yra koks nors Rusijos meškiukų pardavimo puslapis? Juk Rusijoj tiek daug nuostabių kūrėjų, kaip jie parduoda savo meškiukus?

    AtsakytiPanaikinti